zabiegi kosmetyczne na zimę

Peeling chemiczny, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa.

Peeling chemiczny

pozwala szybko usunąć przebarwienia, blizny po trądziku, piegi, czy drobne zmarszczki. Najpopularniejsze peelingi chemiczne, które oczywiście wykonasz również w ELLE, to peelingi z wykorzystaniem kwasu glikolowego i salicylowego. Dzięki nałożonemu na skórę preparatowi, przez kilka dni naskórek złuszcza się, odsłaniając tym samym młodszą skórę.

Zima to dobry czas na wykonanie peelingu chemicznego, musimy jedynie uważać na wysokie mrozy, które dodatkowo podrażniają skórę.

 

Peeling kawitacyjny,

często zwany w skrócie kawitacją, to zabieg oczyszczający skórę wykonywany także w naszym salonie. Złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu, działając równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym bez względu na wiek i dla każdego typu cery . W kawitacji wykorzystuje się zjawiska fizyczne zachodzące pod wpływem zmniejszenia ciśnienia – szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową oraz ultradźwięki. 

Peeling kawitacyjny usuwa z naskórka martwe komórki oraz dokładnie czyści skórę. Dotlenienia i pobudza odbudowę skóry dzięki wibracjom które usprawniają przepływ krwi i limfy. Zmiany są zauważalne już po pierwszej wizycie. Należy wspomnieć że zabieg ten jest bardzo relaksujący.

 

Mikrodermabrazja

to także rodzaj peelingu tyle że mechanicznego. Zabieg wygładza i regeneruje skórę, poprawia jej kolor oraz elastyczność. Do skóry delikatnej i skłonnej do alergii polecam mikrodermabrazję diamentową. Polega ona na usuwaniu martwego naskórka za pomocą głowicy pokrytej kryształkami diamentu.

 

Mezoterapia igłowa

najskuteczniej i najbardziej naturalnie pozwala zatrzymać czas. Można ją stosować w każdym wieku, ale im wcześniej ją zaczniesz, tym lepiej, bo doskonale opóźnia powstawanie zmarszczek i starzenie się. Ale nigdy nie jest za późno na pielęgnację.  Mezoterapia świetnie się sprawdza w okolicy oczu, serią zabiegów możemy nawet wygładzić kurze łapki, doskonale poprawia jakość skóry, nawilża ją, zagęszcza, napina. Oprócz zabiegów na twarz wykorzystywana jest także do zwalczania rozstępów i łysienia.

 

Na wszystkie wymienione powyżej zabiegi kosmetyczne zapraszam do ELLE Gliwice.

Ela