Oczyszczanie wodorowe Hydro+ 6w1

Oczyszczanie wodorowe Hydro + 6w1 to innowacyjny zabieg łączący w jednym sześć elementów, które uzupełniając się dają spektakularny efekt zabiegu.

Urządzenie posiada aż 6 funkcji *:

 • oczyszczenie wodorowe (infuzja wodorowa)
 • infuzja tlenowa
 • fala radiowa bipolarna
 • ultradźwięki
 • peeling kawitacyjny
 • zimny młotek

Czym jest wodór? 

Najmniejszy z istniejących atomów (jeden proton i jeden elektron) Pierwszy pierwiastek w układzie okresowym. Najbardziej podstawowy pierwiastek. Wodór stanowi 90% materii wszechświata, ciało człowieka w 70% składa się z wodoru, słońce w 99% składa się z wodoru. Jest on wytwarzany w urządzeniu dzięki zaawansowanej technologii.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe? Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu jest on wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.

Efekt:

ODMŁODZENIE + OCZYSZCZENIE + PROMIENY WYGLĄD + ODŻYWIENIE

 • wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
 • odnowa i regeneracja skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • stymulacja mikrokrążenia
 • gwarancja promiennego wyglądu
 • spłycenie zmarszczek

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?
Zabieg przeznaczony jest prawie dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci. Odpowiedni dla każdego typu skóry – trądzikowej, naczyniowej, wrażliwej. Zabieg polecany jest osobom, które chcą wyeliminować skutki starzenia się skóry oraz dokładnie oczyścić pory. Oczyszczanie wodorowe zalecane jest także dla osób, które są szczególnie narażone  na oddziaływanie zanieczyszczonego powietrza, które odbija się negatywnie na skórze- mieszkańcy dużych miast. Dla osób mający problemy z cieniami i obrzękami pod oczami.

 

Na postawie Naszego długoletniego doświadczenia oraz wiedzy zdobytej na szkoleniu z Oczyszczania wodorowego urządzeniem HYDRA+ przygotowaliśmy dla Państwa zestawy zabiegowe:

Hydra+ oczyszczanie wodorowe LIGHT

To zabieg dla kobiet i mężczyzn. Zawiera peeling kawitacyjny. 3 etapowe oczyszczanie wodorowe oraz infuzje tlenową. Zabieg dokładnie oczyszcza i dotlenia skórę.

Hydra+ bankietowe rozświetlanie

To zabieg dla kobiet i mężczyzn. Doskonały przed ważnym wydarzeniem np. spotkaniem o prace, imprezą rodzinną, ślubem itp. Delikatnie oczyszcza skórę, dotlenia ją oraz rozświetla.

Polecamy umawiać się 1-2 dni wcześniej przed „wielkim wyjściem”. Zabieg składa się z peelingu kawitacyjnego, infuzji tlenowej z serum witaminowym oraz sonoforezą.

Hydra+ oczyszczanie wodorowe gold

To zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zabieg, który dając widoczny efekt dzięki działaniu wszystkich głowic: kawitacji, 3 etapowego oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej z serum witaminowym, RF, sonoforezy oraz głowicy chłodząco kojącej. Skóra staje się wyraźnie odmłodzona, napięta, dotleniona i oczyszczona.

*zestaw funkcji zabiegowych urządzenia dobierany ze względu na rodzaj skóry i chor. współistniejące przez kosmetologa.