mezoterapia igłowa czyli nie taki diabeł straszny…

Mezoterapia igłowa – co to wogóle jest?

Matoda jest prosta – nasza skóra jest pobudzana do stymulacji komórek dzięki urazowi powstałemu w wyniku niewielkich mikronakłuć. Dzięki temu poprawia się krążenie w tkance podskórnej i odnawianie komórek tłuszczowych. Co ważne podczas zabiegu mezoterapii igłowej podawane są substancje aktywne biologicznie bezpośrednio w głąb skóry właściwej i dzięki temu mają możliwość optymalnego działania. Otóż mimo użycia igieł chciałam Wam drogie dziewczyny powiedzieć wprost – jest to nieinwazyjna i bezbolesna 

metoda stosowana w celu opóźnienia procesu starzenia skóry. Daje świetne i długotrwałe efekty odmładzające:

  • odżywienia i dotlenienia komórek głębiej położonych,
  • spłycenia drobnych zmarszczek,
  • poprawy spoistości i gęstości skóry.

Wykwalifikowany kosmetolog lub kosmetyczka dzięki zastosowaniu tej metody doprowadzi do rewitalizacji i regeneracji skóry – stosuje się ją także w terapiach profilaktycznych.

Mezoterapię igłową stosuje się także w celu wzmocnienia kondycji włosów, odżywienia, szybszego wzrostu oraz podczas kuracji mającej na celu zniwelowanie łysienia. Wstrzykuje się w takim wypadku substancje odżywiające włosy.

Mezoterapia igłowa – dla kogo?

Zalecana dla osób u których wystąpiły nadmierne wypadanie włosów, oznaki łysienia, zwiotczenie skóry, zmarszczki, rozstępy, cellulit.

Elle kosmetyka Gliwice zaprasza na zabieg mezoterapii igłowej wykonywany przez doświadczoną kosmetolog Elżbietę Pisko.