Mikrodermabrazja/peeling kawitacyjny

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg oczyszczający polegający na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej skóry za pomocą różnej wielkości głowic, które są pokryte drobnymi ziarnami diamentu. Głowice te są napędzane podciśnieniem wydobywającym się ze specjalnej pompy zasysającej. Dzięki usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej warstwie dochodzi do tworzenia nowych, pełnowartościowych komórek, które zastępują te uszkodzone.

Zabieg mikrodermabrazji jest całkowicie bezbolesny, trwa ok. godziny.
Po zabiegu należy unikać opalania przez pierwsze 48 godzin i kąpieli w chlorowanej wodzie. Skórę należy nawilżać i stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym.

Wskazania:
nadmierne wydzielanie sebum, rozszerzone pory, zaskórniki, przebarwienia, trądzik pospolity, szorstki i zrogowaciały naskórek, wiotka skóra.

Przeciwwskazania:
zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, ciąża i okres karmienia, nowotwory skóry, menstruacja.

Peeling Kawitacyjny – zabieg jest bezbolesny, wskazany dla skóry wrażliwej. Usuwa martwy naskórek i nadmiar sebum, regeneruje i wygładza (poprawia strukturę blizn), dokładnie oczyszcza skórę i rozjaśnia przebarwienia, wzmaga produkcję kolagenu, poprawia mikrokrążenie.

Wskazania:
Przebarwienia, zmarszczki, trądzik, cellulit, szary koloryt skóry (skóra zatruta nikotyną), zsinienia i opuchlizna w okolicy oczu, słabe odżywienie i regeneracja skóry.

Przeciwwskazania:
kobiety w ciąży, przy niewydolności krążenia, przy osteoporozie, metalowe implanty w obszarze zabiegu.