• Henna i regulacja brwi

  Henna i regulacja brwi jest zabiegiem, który w krótkim czasie niesamowicie zmienia wygląd naszej twarzy, podkreśla urodę, wydobywając jej naturalne piękno. Nie jest to jednak prosty zabieg, dlatego zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie dobierzemy idealny kolor i kształt brwi.

 • Depilacja

  Wykonujemy depilację woskiem w rolce. Zapewnia to równomierne rozprowadzenie wosku i szybszą depilację.

  Kilka rad przed zabiegiem:

  1.    Nie umawiaj się na depilację tuż przed menstruacją, ponieważ większość kobiet jest wtedy zdecydowanie bardziej wrażliwa. Ostatni dzwonek to co najmniej trzy dni przed spodziewanym okresem.
  2.    Idealna długość włosków do depilacji woskiem to 5 mm.
  3.    Na 24 godziny przed depilacją zrób peeling.
  4.    Umów się na depilację, najlepiej między 15 a 17, bo wtedy – wg badań – masz najwyższą odporność na ból.
  5.    Po depilacji daj skórze odpocząć, nie rób peelingu i nie noś obcisłej odzieży.

 • Manicure

  Manicure to zabieg, który polega nie tylko na malowaniu, ale też na usunięciu/odsunięciu skórek i wyrównaniu płytki paznokci u rąk, nadaniu ładnego kształtu paznokciom. Zadbane w profesjonalny sposób paznokcie są mocniejsze. Już nigdy nie będziesz chować ich do kieszeni, ale staną się Twoją ozdobą. Polecamy regularny manicure co 2 tygodnie.

 • Pedicure

  Pedicure to zabieg dla stóp polecany zarówno paniom oraz panom. Każdy chce lub powinien mieć zadbane stopy. Niestety nie wszyscy mają szczęście do gładkich stóp. Na stopach mogą pojawić się odciski a pięty stają się szorstkie i mogą pękać. Warto wtedy wykonać profesjonalny pedicure. Kosmetyczka zadba o usuniecie skórek, właściwy kształt paznokcia i przywróci stopom gładkość za pomocą frezarki kosmetycznej i dobrych kosmetyków.

uslugi-dodatkowe