• Masaż klasyczny

    Masaż to idealny sposób na relaks. Jest to zabieg, który pozytywnie wpływa nie tylko na nasze mięśnie (rozluźnia), skórę (ujędrnia ją), ale działa kojąco na układ nerwowy. Jest niemal lekiem przeciwko wielu dolegliwościom, m.in. bólom kręgosłupa i głowy. Przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, pomaga likwidować obrzęki. Łagodzi stany ekstremalnego zmęczenia mięśni i naszego umysłu po ciężkim dniu. Co najważniejsze zwiększa możliwości regeneracyjne naszego organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym.

  • Masaż bambusowy – Bamboo Massage

    Masaż miotełkami i kijami bambusowymi tzw. "Bamboo Massage" wykonywany jest na olejku migdałowym za pomocą bambusowych miotełek. Bambusami i miotełkami oklepuje się i ugniata całe ciało ze zmiennym rytmem i natężeniem. Podczas masażu kije i miotełki dopasowują się do kształtu Twoich mięśni. Masaż zalecany przy dużym wysiłku fizycznym i umysłowym. Ma działanie pobudzające i stymulujące cały organizm. Odgłos miarowych uderzeń bambusowych witek jest bardzo relaksujący. Poprawia mikrokrążenie, wspomaga przemianę materii, zmniejsza obrzęki, wpływa na gospodarkę wodną na poziomie skóry, co jest bardzo ważne przy terapii antycellulitowej. Idealny zabieg na ciało obciążone nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, jak też dla osób ze skłonnością do obrzęków, zatrzymania wody w organizmie oraz osób przemęczonych i zestresowanych.

    Ten masaż to niesamowita regeneracja skóry! To masaż drenujący, modelujący sylwetkę, który w znacznej mierze usuwa napięcie mięśni oraz przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Masaż bambusami i miotełkami to doskonały sposób na pobudzenie przepływu energii.

masaz