• Informacje ogólne

  Makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs - zabiegi skierowane do klientek, które chcą świetnie wyglądać w każdej sytuacji. Taki makijaż pozwoli na nieskazitelny wygląd już od rana. Nasza kosmetolog posiada wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego. Dobierze taki kolor pigmentu, by idealnie podkreślić linie brwi, oka czy ust. Natomiast makijaże okazjonalne wykonywane są przez wizażystkę z dużym doświadczeniem w wykonywaniu makijaży ślubnych czy do sesji fotograficznych, na kosmetykach renomowanych firm. Przedłużanie rzęs to idealne rozwiązanie dla kobiet, które uwielbiają czarować spojrzeniem spod długich i aksamitnie czarnych, gęstych rzęs. Zawsze piękny i niezawodny wygląd, nawet podczas deszczu.

 • Makijaż permanenty

  Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Służy do korekty brwi oraz linii oczu i ust. Gwarantuje długoletni efekt upiększający. Jego podstawą jest podskórna implantacja pigmentu na głębokość  od 0,6 do 1,2 mm. Celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń naszych klientów w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał naturalną urodę i/lub korygował drobne niedoskonałości.

 • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

  Zabieg przedłużania rzęs jest dedykowany tym kobietom, które chcą wyglądać bardzo kobieco i jednocześnie naturalnie przez cały dzień. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy firmy Secret Lashes do jednej rzęsy naturalnej. Dzięki temu możemy wykreować efektowny look zalotnego spojrzenia bez konieczności malowania rzęs maskarą.  Efekt utrzymuje się 3-4 tygodnie, po których konieczne jest uzupełnienie.

 • Makijaż wieczorowy

  Makijaż okazjonalny /wieczorowy/ jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy trzeba pamiętać o tym, że światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach.

  Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego. Tak jak przy każdym rodzaju makijażu tak i w wieczorowej jego wersji powinniśmy skupić się na uwydatnianiu naszych zalet.

  Warto zatem pamiętać o tym, że makijaż wieczorowy to kluczowy element naszej kreacji. Pracujemy na kosmetykach bardzo dobrych marek jak Dior czy Vichy.

 • Makijaż ślubny /w tym próbny/

  Makijaż ślubny to również rodzaj makijażu okolicznościowego. Rożni się od wieczorowego tym, że pomimo, iż jest bardziej delikatny, powinien być dopracowany i trwały, ponieważ musi przetrwać wesele i wyglądać perfekcyjnie na zdjęciach.

  W ważnych momentach naszego życia chcemy wyglądać pięknie, ale też naturalnie. Czasem nie jesteśmy świadome naszego ukrytego piękna, które może podkreślić doświadczona kosmetyczka.

makijaz-permanentny